Pane, ja od vás nechcem nič veľkého. Len nám prezraďte, kto vám a čo všetko priniesť na tácke pred váš mlsný jazýček ?!
Pane, sú tu ľudia, čo odpracovali 35 rokov a dnes nariekajú, že majú málo ! Pane a tí, čo odpracovali 40 a viac rokov nemajú až tak veľa (viacej), než ten čo odpracoval 35 rokov.
Viem, doba a nároky sa zvyšujú!
A teda, kto vám to donesie na tácke ? Matovič dá ? A kto vyrobí ?


