To je momentálne neriešiteľný problém! Tri krajiny by sa museli zriecť časti svojho územia a obyvateľstva ! Okrem toho je tam myslím aj nejaké nerastné bohatstvo?! To sa nedá riešiť?! Dá ! Len to nikto nechce !
A potom, svet a iné krajiny by to museli pochopiť. Takýchto skrytých problémov je vo svete veľa.
Na ľudstvo je to však veľa problémov na riešenie !!!


