mojimír, Fico v konjunktúre zadlžil SR na 49 % !!! Fico je populista, čo sa obáva národa!! Preto sa zadlžoval !
A ešte raz! Ficiciak nemal Covid, vojnu, plynovú a ropnú krízu, infláciu 12 %, nechýbala pšenica, olej! Aká bola cena el. energie, plynu, nafty, benzínu ?
Fico je populista a HASIČ ! On riešil všetko ako komunisti ! On a komunisti boli ako hasiči! On všetko aktuálne hasil - riešil iba to, čo ho momentálne tlačilo.
ON nemal víziu rozvoja SR! Má SR plán rozvoja na budúcich 5, 10 rokov ?
Vlády SR (všetky) boli úplne na nič !


