Minister Doležal poslal drsný odkaz Matovičovi: My nekradneme. Ak s tým nesúhlasí, nech ide na políciu
Osôbka, nemáš pravdu! Je pravdou, že Matovič zavádza! Ale, čo sa týka Fica, má vo veľa veciach pravdu .Matovič zavádza v tom. že Fico ako osoba možno priamo neukradol nič (možno), avšak za jeho vlády sa všetko predražovalo, veľa sa uplácalo, klamalo -podvádzalo, čím mohlo prísť ku škodám vo výške až 7 miliárd ?!
Napokon, veľmi veľa ľudí sa popriznávalo, veľa ľudí už sedí, ďalší sa naháňajú !
Ficov problém bol, že ho sklamal minister vnútra! Nenaháňal tých, ktorých mal a vyvršoval sa na Rómoch !
Hoci, zopár by si ich aj hádam zopár mohlo dostať pár faciek?!
A Fico spackal výchovu lekárov a sestier! Veľa odišlo a nové sa neobjavili!
Napokon, Matovič tam nemusí byť večne, potom sa hádam skutočnosť ukáže ?!
Ale ja už neverím nikomu.
A netreba zabúdať, Fico vládol v lepších časoch a zadlžil ! Matovič spackal lotériu - predražil !