Ja som nikoho pani Čaputovej neodporučil ! Určite nie.
Východoindická spoločnosť bola založená Holandskom ! Briti ju odkúpili ! Čo bolo cieľom ? Treba si zistiť!
Určite nemali za cieľ vraždenie obyvateľstva !!! Určite nie! Aj v Indii boli ľudia, ktorý si chceli uzurpovať moc pre seba !! Ako u nás teraz.
A že Briti zveľadili krajiny, ktoré spravovali, je neodškriepiteľné !! A ty môžeš prskať koľko len chceš.
Taiwan je nezávislá časť Činskeho obyvateľstva. Pod Čínu nechcú ísť ani Bohovi ! Ostrov patril Holandsku a Čínania sa na ostrov sťahovali -okupovali niekedy v 16-17. storočí. Teraz si ju privlasťňuje Čína ?!


