Mrzí ma, že to považuješ za špiritizovanie! To ovplyvňovalo celý náš život! Veď sme boli nútení žiť podľa istej mustry, ktorá vznikla kdesi v Moskve! Predsa sme sa museli angažovať vo Vietneme, na Kube! A vtedy ťa neohrozoval jadrová vojna ?
Tí ľudia v Moskve majú videnie sveta .............. ! A to je bohužiaľ dnešok, realita! A toto by malo raz a definitívne skončiť ?!!!
Ja nechcem vojnu. Určite nie! To určite nie !
Tolerantný, ja však vravím: VIVAT UKRAJINA ! VIVAT SLOBODA ! STOP NENÁVISTI ! STOP VRAŽDENIU ! STOP OKUPÁCII!


