Sociálny hazard vlády
Našinci sú zaujímaví ľudia. Všetko v okolí si všímajú, ale podrobnosti? Tie si nevšimnú. My vieme že, v Maďarsku máme lacné potraviny a pohonné hmoty, v Poľsku podobne. Vieme, že v ČR zvýšili dôchodky o 40 euro. V Rakúsku majú drahšie pohonné hmoty ale zasa majú vyššie platy
A teda, prečo do čerta toto všetko nemáme u nás ? Nepracujeme tak usilovne ako oni? Veď zadlžení sme až dosť. Tak kde je chyba? Vie to vôbec niekto v tomto štáte? Vedia to naši akademici?
Heger to za dva roky nestihol vyrovnať ? Matovič to za dva roky nenapravil? Nenatlačil dosť peňazí?
Niet nemocníc, málo škôl a škôlok, mosty nám padajú, cesty rozpadajú, pre dôchodcov niet peňazí (dosť majú- "nenažranci").
Ale však páni, pre rodiny nastávajú zlaté časy. Budúce mamičky dostanú aj zato, že sa do iného stavu dostanú.
To si vy páni neuvedomujete, ako sa o vás táto vláda zaujíma ?!
Povedzte, kde v Európe sa tak ľuďom dobre darí ? Však viete koľko máte na účtoch v bankách?
Vieme my navrhnúť a vyrobiť špičkoví automobil?