Ja ? Však vy zavidíte Remišovej. Fico Kiskovi, Matovičovi.
Matovič si spokojne riadi a Fico stále slintá do mikrofónov ! Len aby bol furt v obraze.
Takže, čo mu to mám závidieť ? Jeho neustály strach, že mu polícia nazrie do jeho súkromných účtov ? Že naňho môžu nasadiť špicľov ? Čo mu to mám závidieť ? Peniaze ? No nech sa ich nahltá ! A vôbec všetci, včetne celej terajšej a aj minulých vlád.


