Opäť niečo pre mladšie ročníky. .. (dôležité! )
Viete pane, nepoznám pomery na Ukrajine! Neviem kto zbrojil odbojné skupiny v Donbase a Luhansku!
Ja iba viem, že tam chodili vozidlá "humánnej pomoci"! Čo vozili neviem.
Rozruch o autonómii neviem objektívne posúdiť. Ale, úradným jazykom na Ukrajine musí byť Ukrajinčina a o používaní ruštiny ako úradného jazyka je možné presne tak, ako je u nás maďarčina.
A mne sa zdá veľmi divné, ak odbojná (rebelská) časť vybojuje rovnocennú vojnu s riadnou armádou!!! A naviac, iba kvôli používaniu jazyka?
Tam musela byť jasná roztržka a nevraživosť. A že tam chodili dovolenkári z RF je viac ako isté!!
A veriť tomu, že im RF nedodáva muníciu a zbrane, je neskutočne otázna!!!
A teraz sa naviac vytiahli Banderovci a Azov! Zjavné alibi na prepadnutie a okupáciu Ukrajiny!
Vojna a okupácia Ukrajiny je neskutočná vec! NEHORÁZNOSŤ! Toto patrí niekam do Afriky?! Medzi kmeňové rozbroje!
Pane, problém začal už skôr! Podstatne skôr! Už obvinením z krádeží plynu a nemožnosti dohodnúť si cenu plynu medzi nimi!!