Chlapček, Dr. Ficko toho má viacej! U neho sa prejavuje: Lebo Matovič, Kiska, Dzurinda, Mikloš, Radičová, Sulík, Pelle, Remišová !!
Vopred sa ospravedlňujem, ak som na niekoho zabudol !!!!
Chlapček, Dr. Ficko toho má viacej! U neho sa prejavuje: Lebo Matovič, Kiska, Dzurinda, Mikloš, Radičová, Sulík, Pelle, Remišová !!
Vopred sa ospravedlňujem, ak som na niekoho zabudol !!!!
Graždanin Putin: https://www.youtube.com/watch?v=UFbp-KbY2KM
Biznis is biznis. Však podnikanie a podnikateľov treba podporovať ?! A či nie tak ?
Však sme svoji ....
A nemala byť základom nenarušiteľnosť hraníc Ukrajiny ? A čo sa vlastne dohodlo a podpísalo po rozpade ZSSR ?!!
Putin seje nenávisť . ČA nevykynožila fašizmus a Putin nezlikviduje nesympatie k RF (nenávisť). Soviety zasiali, Brežnev utužil a Putin to usilovne hnojí.
Súhlasím! Máme ho veľmi pomalý ! A nestíhame ho modernizovať !
Áno, mestá majú solídnu rýchlosť. Majú aj optiku.
Vidiek je na tom podstatne horšie.
Dá sa to riešiť rôznym spôsobom, no dosť sa to potom predražuje.
SR nestíha sledovať vývoj a jeho následné zavádzanie do praxe.
Máme asi malý trh??
Pán autor, a toto má byť čo ? Vám sa máli ? Je málo mŕtvych ? Je málo poničených domov a bytov? Nemocníc a čo ja viem čoho ešte ?
Vy ako Slovan, chcete vari udupať Ukrajinu ? A absolútne ?
Kritizujete Ukrajinu? Dzurindu? Mikloša? Koho?
A či vari RF, že to nezvládli za 10 dní ?
Prasce si prídu na svoje! Lenže, čie ??!
Správne súdruh ferro. Mal tam ísť pán Generálny prokurátor všetko odobriť ! Takto to nie jue vôbec opuncované !
A vôbec, nezinscenovala Ukrajina aj celú vojnu ?
Chcú mať všetky mestá obnovené, krásne. A prečo nevyužiť EU ?! Však pán bloger?
Ale vážne, notár by tam mohol byť prítomný ! Dodal by tomu hodnovernosť.
Pán autor, pri vyjednávaní by mali byť aspoň približne rovnaké šance na prijateľnú dohodu !!!!!!!
A keďže k tomu cesta počas mieru neviedla, došlo zjavne k vojne.
A zbrane ? Keď napadnutej strane nepomôžu k víťazstvu, je to celkom možné !
Avšak, dodané zbrane môžu prispieť napadnutej strane konfliktu možnosť dosiahnuť, prijateľnú a férovú dohodu o mierovom spolužití !!
Dovoľujem si poznamenať: FÉROVÚ - ČESTNÚ DOHODU - ZMLUVU !
Prečo súdruh pán Fidzi? USA predala Afričanom samopal AK 47 ? A dokonca vo veľkom ?
Pán autor, myslíte, že štáty Afriky si môžu dovoliť drahé zbrane z USA ? Veď tie si nemôžeme ani dovoliť kúpiť okamžite !
Pane, Rf nepredáva zbrane ? A samozrejme aj do Afriky ?!
Pane, USA začali vojnu vo Vietname, Kambodži, Kórei, Sýrii, Afganistane a napokon aj Iraku a Juhoslávii ?!!
Súdruh pán autor, prečo sústavne zavádzate ? A dokonca zámerne!
Kedy prišiel Zelenskyj do úradu? Kto vládol na Ukrajine pred ním ? Nerozparcelovali si národný majetok tohoto štátu najprv (pravdepodobne) p. Timošenková, Janukovič, Porošenko a samozrejme aj iné skupiny oligarchov, ktoré vraj držia "ochrannú" ruku nad Ukrajinou ?!!!!
PREČO ??
Nemali by sme už konečne prestať klamať a zavádzať ??!! A všetci !!!?
https://www.youtube.com/watch?v=K3gHfapKsJ8
Kto viac zarobí ?
Gajdoš, Pelle, Naď ?
Armáda to potrebuje! Fico nestihol kúpiť ?!!! Vraj sa nehádali?! Kúpi Naď ! Gajdoša sa pýtať asi nebude.
A my to zaplatíme.
Že vraj SmeroHlas rozdával národu ??!!
Len neviem čo ?
Ale však sa usilovne zadlžovali !!
Záleží od kvality a účinnosti ?!
Veď vyjednávali !
Jedena strana má neprimerané nároky ! Tak prečo by mala druhá strana ustupovať ?!
Takže, hovoriť a konať budú zjavne zbrane?!
A teda, silnejší má pravdu? A ak áno, vždy ?
Dobré slovo v takomto prípade pomôže ?!
Adélo, vy jstě ještě nevečeřela ? Však to všetko má platiť OSN ?! A niečo dá aj EU ?! Tak jaké pak, co pak ??
Pilo by sa pilo, keby bolo za čo .........
Aj by panáčikovia poslali, nemají na to lidi ! Žeby pomohli voľby??
Vraj máte 85 % dôveru ?! Prečo nekonáte? Teraz je radosť vládnuť ?! Urá! Len do toho !
A koľkože ľudí musí ešte zomrieť, pokým sa nasýti vedenie RF ?????!!!
Pravdu vravíš! Vidno, navštevoval si školu! My budeme iba nevoľníkmi ! A možno zopár budú burlaci ?!
A bude i zopár bojarov ?
Veľmi správne !! Celú vládu a aj prezidenta RF je bezpodmienečne nutné poslať preč! Proste ich odvolať ! A dokonca je potrebné rozpustiť aj Dumu RF !!!
Len smelo tavárišči v nogu !
Odporúčame