Ale, ale páni, veď pán Kiska si svoju volebnú kampaň platil zo svojho ! Svojej firmy! Tak jaké pak, co pak ?!
A z čoho si herr Fico zaplatil vznik svojej strany ? Zo svojho účtu ? Z čieho účtu to bolo financované ? A neuplatnil si aj on náhodou vratku DPH ???
Bol potom herr Fico právoplatne zvolený za premiéra vlády SR ??????????????????????????
Pfuj!! Tá politika ?!!


