...s tou mantrou o 50 miliónoch ľudí, odkázaných na potravinové lístky, je to ako so zlatým rublom...niekto to povedal a neustálym omielaním sa z toho stáva akože fakt...pozri si, kto má nárok na tie lístky a ako sa zneužívajú -
"Jak již bylo řečeno, nárok na tuto dávku je dán výší příjmu, aby byla zachována idea pomoci potřebným. Dle letošních tabulek je horní hranice hrubého příjmu pro domácnost s jedním členem 1245 dolarů, pro dvě osoby 1681 dolarů, pro tři 2116 dolarů, pro čtyři 2552 dolarů a pro domácnost o pěti osobách je maximální příjem 2987 dolarů měsíčně. V praxi to tedy znamená, že každá domácnost v USA, která tohoto příjmu z nějakého důvodu nedosáhne, má nárok na tzv. potravinové lístky. Jedinou výjimkou jsou lidé v minulosti trestaní za prodej a distribuci drog, ale i ti jen do té doby, než se jim trest vymaže."...
....Kolko domácností by u nás bralo potravinové lístky?? 95 %??? ... keby na to náš silný sociálny štát na to mal, samozrejme....tu máš link


