Výsledok referenda: zachovať status quo. Žiadne „francúzske bozky“ na ulici !
čo tu táraš o zachovaní súčasného stavu ako pomaly víťazstva v referende???? kto chcel meniť "status quo"? referendum na zmenu statusu predsa iniciovala RKC cez nastrčené mimovládky, ktoré, ako sa ukázalo, vo veľkej väčšine ovládala a financovala...LGTB predsa žiadnu zmenu neiniciovali, do predreferendovej kampane sa nezapájali...kto tu organizoval pastierske listy, klamstvá o podpore pápeža, nátlaky na žiakov v školách, zahraničné návštevy, atď. atď. a naraz, po dvadsať percentnom fiasku ideš za víťazstvo vyhlasovať fakt, že neúspešným referendom sa nič nemení?? tak na akého frasa ste tu robili taký humbung a vyhodili do kanála 6 milkiónov??? vieš, koľko by za to bolo plienok alebo sunaru???? a naraz to tvoje "status quo" za 6 melónov má byť vlastne víťazstvom??? presne ako po volbách, keď prefackanie Mecha zemiakov ste začali vyhlasovat za velké víťazstvo, lebo SUDr. preceda v prezidentských volbách jasne obhájil post precedu vlády...