...áno, áno...ešte si tam zabudol spomenúť našu preslávenú pohostinnosť...a najhoršie je, že všetky tieto cnosti sme si vymysleli sami na seba my sami...ale veď si aj naďalej cigáňme do vrecka, okiadzajme sa navzájom a len tak - popritom- si podrezávajme hrdlá. akov Juhoslávii, strieľajme sa ako v Katyni, vyvražďujme a bombardujme ako teraz na UA...hlavná vec, že sme kolektívni, máme radi prírodu a rodovú demokraciu /!!!!/...a ešte sme aj pohostinní....

