Štát na jar ovládne SPP. Plyn sa zdražovať nebude
..s tým, čo dotuje štát nemajú tí súkromní vlastníci nič spoločné...spoločné s dotáciami štátu majú len to, že ten "štát", teda niekto, kto ho zastupuje, im umožnil úplne bezbolestne sa z toho bremena podielu na dotáciách vyvliecť...a zase presne podľa u nás obľúbeného hesla-straty socializujeme, zisky sú privátne...fakt je to vysoko sociálne...a čo tým súkromným vlastníkom zabráni, aby,len tak z rozmaru, kúpili za tie prachy, ktoré by museliˇpredtým oželieť na dotácie, nejakú budovu, pár kobercov,počítačov, nejaké sekretárky, nábytok a ku trubkám a čerpadlám by pridali aj dílerstvo,,,a začali by tovar, ktorý dovážajú a distribuujú aj predávať..a za svoje ceny...stále si myslíš, že problém SPP je len menežérsky problém a problém ľavo-pravého nazerania??? že sa mňa, ako občana a daňového poplatníka, netýka???že by niekto za svoje, vlastné, súkromné, poctivo zarobené peniaze robil takéto obchody???..a beztrestne??? a ešte s fanfárami???