...to ano, ale len za predpokladu, že máš všetky pohľadávky uhradené....ako niekto vyššie píše, ak ti chýba 20-30% / čo je dnes absolútny normál/, si v pr.eli....okrem toho by ma fakt zaujímalo, koľko z tých "vyrubených pokút" bolo v skutočnosti uhradených....ak sa tam niekto chválil, že "vyrúbil" pokutu 100 000 €, tak v reáli sa ten malý / a nemusel byť ani tak malý/ podnikateľ položil....prvé, čo asi urobil-"predal" firmu aj so všetkými dlhmi cez Bankrot s.r.o. /alebo podobnú firmu/ a otvoril si novú, čistú, nepoškvrnenú...ale v súčasných podmienkach na podnikanie to robia iba zúfalci...


