Sociálne "ISTOTY" začali u armády.
...si proste hrdina, ktorý strávil niekoľko nocí na Tureckom vrchu...niečo ako Winnetou s Old Shatterhandom dokopy...náramne zmysluplné...
...tá vysoká škola ťa patrične nasiera, že???si rád, že nemáš vysokú školu???...to hrozno je kyselé, povedala líška....ale máš taký správny lampasácky vzťah ku vzdelaniu...zažíval som ho už v roku 1969/70, keď som slúžil ako absík v Týne nad Vltavou a Tábore...náš súdruh major tiež niečo také s patričným opovrhnutím hovoril, ale daj mu Pán Boh ľahké spočinutie, bol tiež vzor zeleného božieho hoviadka...
...na tvoj vtipný lampasácky dotaz, koľko poschodí mala moja "vysoká škola", len stručne..tá "prvá vysoká škola", ktorú som absolvoval, mala oficiálny názov -VYSOKÁ ŠKOLA Ekonomická-skutočne mala v názve "vysoká škola", aj keď je to nad tvoje chápanie...a koľko mala poschodí už neviem, ale určite viac, ako siaha tvoj duševný obzor..
..za ponuku pracovného miesta ti ďakujem, ale neprosím...ja som sa CELÝ život riadne učil, takže nemám záujem..