Estónci v hrubom zarobia viac ako Slováci
..myslíš, že keby doposiaľ zostal napr. v SPP Ducký, boli by tam platy vyššie??? alebo BAZ Bratislava???za dvadsať rokov nevedeli, čo vlastne s fabrikou...čo myslíš, aké by tam boli teraz platy???...bývalé VSŽ a nebohý Šaňo...atď, atď....tu ide o to, že za tých uplynulých 20 rokov sa tu vytvoril taký partokracijný systém, ktorý úplne odrezal bežných ľudí od možnosti akýmkoľvek spôsobom ovplyvňovať vývoj a smerovanie v tejto úbohej krajinke...žalostné figúrky, vystupujúce ako "politici" plnia zadania zopár, ako Mikimaus kedysi trefne hovoril, skupiniek...prijímajú zákony, ktoré ich a ich pánov ochraňujú, robia ich nedotknuteľnými...prijímajú zákony, ktoré z justície, prokuratúry urobili štát v štáte, ktorý sa nezodpovedá nikomu...majú pod palcom represívne silové zložky...ty si myslíš, že pri takejto konštelácii síl by pomohlo nejaké mizerné zvyšovanie minimálnej mzdy???..tak nanajvýš o nejaké percentíčko, na zalepenie očí plebsu...veď by išli proti vlastným záujmom...