Premiérka si nevšíma biznis poradkyne
maria 43, pravdu máš!! To tu predtým nebolo, ale vôbec !!!Predtým tu bola pohodička, ľudia sa milovali a nie vraždili, po zlodejoch ani chýru, ani slychu, dom si mohla nechať otvorený aj týždeň a nič, polícia sa bezo zbytku mohla venovať detičkám, keď išli ráno do školy, inú prácu nemala, na súdoch hromadne prepúšťali, lebo sudcovia nemali čo riešiť, stačilo ísť po ulici a pečené holuby samé padali...a zrazu príde tá hnusná zradičová s kódom z Maďarska v hlave a zo dňa na deň je všetko naopak !! Sú tu vraždy, prepadnutia, podpaľovanie áut, vykrádanie bytov...ako sa dokáže ten náš holubičí národ zo dňa na deň zmeniť!!a na to stačí jedna zradičová, ktorá nič iné nerobí, ako celé dni a noci húta, ako by občanov Slovenskej republiky zničila...a ešte k tomu má aj poradcov...keby si k tomu aspoň zobrala za šéfa zboru poradcov súdruha Federiča, bývalého tajomníka OV KSS/predtým/ a šéfa zboru poradcov s. Fica/ potom/ a nie nejakého farárika...