Všetky diamantové bane znárodniť!!! Nech ozbrojená päsť robotníckej triedy - Ľudové milície -krvavo zasiahnu voči kapitalistickej hydre!!
Všetky diamantové bane znárodniť!!! Nech ozbrojená päsť robotníckej triedy - Ľudové milície -krvavo zasiahnu voči kapitalistickej hydre!!
A prečo ten tábor socializmu sankciami a blokáciou akéhokoľvek prístupu k vyspelÝm technikám neničil tábor kapitalizmu?? V časoch studenej vojny??? Žeby žiadne vyspelé techniky nemal??? A nevieš prečo??? Vieš, čo sa stalo, keď zvíťazil socializmus na Sahare??? Prvých päť rokov nič a potom začal chýbať piesok...ty tábor socializmu..
Odporúčame