Odborari boli vzdy mimo, ked bolo potrebne vyjednavat, tak nevyjednavali a naopak. Teraz mozu si len piskat. Ak Slovensko zasiahne recesia, tak ekonomika nebude rast, bude sa prepustat, atd., stat bude mat dost problemov, aby si plnil zakladne funkcie. Opat, tak ako skolski odborari, ktori sa natahuju len o platy, ale aby riesili aj kvalitu skolstva to nie, podobne aj tito odborari, ake su pracovne podmienky, to nie...

