Fínska ministerka pre Pravdu: Ukrajina musí vojnu vyhrať
Aspon je vidiet ake scestne nazory maju diplomati, podobne na aj Korcok, preto sa vobec nedivim, ze Rusko sa rozhodlo ako sa rozhodlo. treva si vsimnut jeden nebezpecny precedens a to uvaha zaviest hlasovanie kvalifikovanou vacsinou. Takze uz zacina sa nicit dalsia vyhoda EU, ze aj hlas malej, ekonomicky slabej krajiny bude pocut, ci bude nat rovnaku silu ako najsilnejsej. Napokon sa moze stat, ze najvacsie statybudu diktovat ostatnym. Chapem Finsko, lebo to bojuje z Ruskom odjakziva a nevahali sa ani pridat k Hitlerovi, ale vytvarat poplasne spravy, ze Rusko moze napadnut EU je silna kava...