Sulík predstavil "semafor zdravia", Matovič ho zopsul pod čiernu zem
Sulik to konzultoval s kvazi odbornikom Mistrikom, Ciganikovou a Grollingom, ktori su na hony vzdialeni od svojej odbornosti. Sulik mysli ako podnikatel a nie ako obycajny clovek. Urcite by som nechal zatvorene krcmy a ine pajzle vydaj jedine cez okienko a tiez tvrdo postihoval igelitove pristresky. Podobne je aj neodborne zdovodnovanie otvaranie skol, lebo napr. aj cast stredoskolakov byva na internatoch a neobstoji ani tzv. socializacia ziakov. Stale sa omiela o samostatnosti ziakov, atd. Distancne vzdelavanie ziakov funguhe na celom svete, dokonca v CR nemusia chodit do skoly, ak splnaju podmienky, atd. Treba vyhadzat stare struktury z MS, ktore radia hluposti kadernikovi Grollingovi...