Nesuhlasim, manzelka pracuje v ZS a ako kazdy ucitel robi dozory v jedalni, pri automate, atd. To, co som napisal o stravovani a automate je z jej pozorovani. Ak to ma bt spravne ako pisete, tak automaty by nemali byt na skolach. Ak deti maju zadarmo stravu a nechodia, tak treba hladat problem. Problemom moze byt aj varenie, ci vyber jedal, atd. Napr. moja manzelka ako ucitelka moze sa stravovat v skole, ale vacsinou jej jedla v skole nechutia a nie je sama. Problem v tomto pripade vidim aj v kvalite stravy, mozno by stacilo dat viac penazi na stravu, vyberat lepsie kucharky a robit kontroly zo skolstva....

