Na jednej strane je dobre, a k sa zacnu robit reformy, ale na druhej mam pocit z tychto odpovedi velky vplyv Sulika. Rovna dan? Nikto ju v EU nepouziva a uz niekolkokrat bola nezavislymi ekonomami vyvratena. Danovo odvodova reforma, nema postihovat uspesnych, tzn. bohati budu este bohatsi a chudobni budu cez spotrebne dane chudobnejsi. Definicia uspesnosti podla Sulika? Cize uspesny je aj ten, ktory podvadza, korumpuje, atd. Nuz nerozumiem tymto pojmom a jeho nastaveniu. Jedno je iste, ak minister financii sa necha ovplyvnit proamerickym ekonomickym myslenim (co je Sulikov pripad), tak nasu ekonomiku tak zhovadi, ze budene sa dlho z toho spamatavat...

