To, ze sme takmer vsetko rozpredali za babku ( a pokial sa dostanu k moci liberali, tak uz Sulik hlasal, ze aj to, co zostalo sa odpreda), za to Rakusko, Nemecko nemozu, mozeme za to my. Teraz sa vsetci stazuju, na nizke platy, atd. Pokial nebudeme budovat vlastnu ekonomiku, ale len sa budeme spoliehat na dovoz, tak nikdy nedobehneme vyspele krajiny.


