Pre zmenu vlada sa chova ako zlodej. Nevie sa postarat o to aby sa nekradlo vo verejnych financiach, s danovymi, zdravotnymi a socialnymi podvodmi, vykradanie eurofondov, atd., ale radsej bude kradnut cudzim, bankam, poistovnam a tie nasledne to vyberu od ludi. Preco vlada nezdani dividendy, ved je zname, ze cez ne odteka vela penazi do zahranicia!!!


