Fico s Dankom vymyslaju debilne socialne balicky, avsak si neuvedomuju, ze zatazia nas vsetkych... Ak stat nevie setrit, ci nevytvara vlastne podniky z ktorych by financoval svoje balicky, tak nech idu prec. Zaujimalo by ma preco sa nezdanuju dividendy, ktore predstavuju velky unik do zahranicia???

