Ja mam dojem, ze na Slovensku je taky zacarovany kruh. Z V4 mame €, nasa ekonomika je najviac v zahranicnych rukach, preto sa ani nedivim, ked na jednej strane sa dvihnu platy, tak automaticky aj ceny, to akoby ste vyberali peniaze z jedneho vrecka a davali do druheho. Uz roky nezavisli ekonomovia volaju po budovani vlastnej ekonomiky, ale stale sa nic nedeje. Vyzera to prave naopak, neoliberali, ktori naberaju na sile, chcu Slovensko zbavit aj toho minima, co este mame, dokonca chcu nas urobit este vacsimi vazalmi Bruselu, ako sme doposial....


