Blahove nazory ma nezaujimaju a ani nebol som volicom SMERu. Nesuhlasim, PS a Spolu idu spolu do volieb, v Spolu je trojsky kon SaS Mihal, ktory sa podielal na diletantskom ekonomickom programe SaS. V PS je trojskym konom SaS Poliacik. PS a Spolu s SaS su az privelmi previazane. Uvidime ako to bude so stranou Kisku, ktory tiez ma velmi blizko cez Eset a Sulika k PS.... Program SaS je pre Slovensko nebezpecny a ambicie Sulika je naplnenie diletantneho Odvodoveho bonusu a pochovanie dochodcov a celeho socialneho systemu. Mne osobne samotne PS zatial nevadi, program este nie je dokonceny, vadi mi SaS a Spolu.

