Istanbulský dohovor: Liberalizmus dostal po papuli, povedal Fico
Fico uz viackrat verejne ukazal, ze jemu nejde ani tak o Slovensko a jeho obyvatelov, ako o jeho politicku karieru a vsetkym sa pomstit za to, ze musel odist s postu premiera, ci zahatanie mu cesty na Ustavny sud. Okrem tohoto vyjadrenia, zaperlil pri presvedcani ludi o potrebe zaviest dochodkovy strop. Kde povedal, ze 11 rokov to nebude mat vplyv na rozpocet (samzrejme, ved to ma platit od roku 2031) a ked potom budu chybat peniaze, tak sa znizia vydavky na obranu. Blbost hodna populistu Fica. Zaviazali sme sa plnit zavazky voci NATO, skor si myslim, ze sme nemali nakupovat predrazene stihacky, proste Ficovi setrenie nikdy neslo... Fico by mal pochopit, ze uz nie je ziaduci politik a mal by odist z politickej sceny...