Dobry clanok, vyjadruje realitu v ktorej sa nachadza Zapad a nas to len caka. Zatial zijeme v akomsi druhom socializme, v ktorom vladnu odborari odtrhnuti mimo realitu, lenze to dlho nepotrva. Aj u nas sa coraz viac derie do popredia liberalizmus, coraz viac sa chceme podobat vyspelemu, ale problematickemu Zapadu. Pride cas, kedy aj u nas bude viac ponukanych prac na ciastocny uvazok a ko na staly. Toto je realita Zapadu o ktorej sa velmi mali hovori a som rad, ze autor clanku to spomenul. Je len na nas, ci dame zelenu popletenemu Sulikovi, ci mimo realitu zijucim odborarom...


