Doveryhodnost? Urcite nie, zalezi, kto zaplati a vsetci vieme, ze media tu politikarcia a tak chcu vplyvat na verejnu mienku. Na Slovensku je realita zivota v nasich mediach mimo...
Doveryhodnost? Urcite nie, zalezi, kto zaplati a vsetci vieme, ze media tu politikarcia a tak chcu vplyvat na verejnu mienku. Na Slovensku je realita zivota v nasich mediach mimo...
Navrhni system, keby to bolo tak jednoduche, tak uz stat ryzuje...
Najlepsie urobia, ked budu ticho. Aj tak ich nikto nepocuva, ci neda na ich blbe rady.
To je tak, ke Fico s Dankom sa predbehuju, kto je socialnejsi. Potom vznikaju hlupe socialne balicky bez prepoctu dopadu tohoto populizmu.
Za tym je liberalna ekonomika, neoliberalizmus, atd.
Co s tym ma SMER. Uz pol roka sa hovori, ze roky hojnosti koncia a zacina pokles. VW prepusta 3000 ludi, KIA tiez, firma v Svidniku ide na minimum a postupne to bude pribudat. A Odborari s Richterom idu tlacit na rast minimalky. Tak jedine na to mozes nadavat na SMER opat nepocuvaju zamestnavatelov.
Dufam, ze to cita aj odborar Machyna, lebo vcera na TA3 taral jedna radost.
Nie vzdy je to tak, ked dvaja robia to iste. Mistrik hned na zaciatku svojej kampane povedal osudovu vetu, ze jeho vzorom je Kiska. Po vzore Kisku s velkym predstihom olepil svojim ksichtom cele Slovensko. Dnes skoncila predlzena ruka SaS a SPOLU. Preco aj SPOLU? Pretoze je tam trojsky kon Mihal, ktory aj ked odisiel z SaS podielal sa na diletantskom Odvodovom bonuse samouznavaneho ekonoma Sulika.
Sulino tajne dufal v oporu Mistrika, nuz aj jemu sa rucaju plany.
Rozhodovanie je jasne medzi Sefcovicom a Caputovou. Mistrik teraz naslubuje hory doly, ale ma smolu zakladal SaS, ktora doposial sa nezbavila nalepky euroskeptika. Staci si pozriet ich 7 pilierovy program a jeden z tych pilierov sa zaobera vztahom Slovenska k EU. Mistrik aj ked uz nie je clenom SaS stale sa zucastnuje na seansoch SaS, takze velmi dobre pozna ich program.
Mistrik by sa mal vzdat v prospech Caputovej, lebo 5% je uz vela.
Salomon reaguj na to comu rozumies. Vidim, ze ti robi problem aj citanie s porozumenim, co napisal Matus69.
Podnikal som,uz nepodnikam, ale nevedel som, ze platy urcuje zamestnanec a nie zamestnavatel. Takych dristacov je na Slovensku az az, ale skusit aj tu druhu stranu ani frasovi. Kto to neskusil nech radsej bude ticho. Skus zivnostnika a zarob si na seba taku sumu a potom kecaj.
Uz si niekedy niekoho zamestnaval? Sotva. Zamestnanc nezaujimanic, len jeho plat, ale zamestnavatel musi okrem platov riesit odbyt a ten nie je stale rovnaky. Uz si videl, ze zamestnanec dostal kazdy mesiac inu vyplatu? NIE. Tak netaraj o jednoduchosti podnikania, pokial si nenarazil na zlatu zilu (nie v za...ku).
Odporúčame