V davnej minulosti boli pracovne tabulky, ktore obsahovali popis prace, narocnost, kvalifikaciu, atd. a podla toho sa davali platy. Dnes take neexistuje a su paradoxy, ked niekto na smeny drie v podniku a dostane taky isty plat ako straznik straziaci sportove multifunkcne ihrisko. Neporovnatelny narok na vykon a plat rovnaky, preto sa ani necudujem ked straznici su pomerne mladi chlapci, zvacsa vysluhovi dochodcovia. Preto mam vyhrady k Richterovi, ze nie kazda praca je praca a ina minimalna mzda by mala byt pre ludi v priemysle a ina pre verejne sluzby.


