Precitaj si aj druhy prispevok. Do jedneho sa to nevoslo.
Ale ten front vysvetlim: Front = Meteorologicky front = vtedy v oblasti prsi.
Musis najprv citat, potom reagovat. Potom mi to vysvetli
Precitaj si aj druhy prispevok. Do jedneho sa to nevoslo.
Ale ten front vysvetlim: Front = Meteorologicky front = vtedy v oblasti prsi.
Musis najprv citat, potom reagovat. Potom mi to vysvetli
Rozne. Ale pekne to vidis aj tu:
http://www.benzin.sk/index.php?selected_id=1…
April 2012: Benzin 95: 1.584
27.4.2022: Benzin 95: 1.694
To je 11centov co je necelych 7% - za 10 rokov.
To chces tvrdit, ze priemerne mzdy narastli za 10 rokov len o 7 percent ? Lebo ak viac, tak mam pravdu ja.
Ak predas slobodu za 3 centy za liter tak si dost ubohy.
Bude horsie. To vieme.
V historii boli ale ceny benzinu vyssie voci platom ako su teraz. Aj v roku 2012 a krajina sa rozvijala a zili sme. Ale to uz nechcete pocut, vsak ?
Den potom vecer som na to ale nahodou narazil.
Co sa stalo v skutocnosti?
12.4.2016 ludia v Ruskom(!) meste Pemza oslavovali den kozmonautiky a zoradili sa do cisla 55 - na pocest 55 vyrocia letu Gagarina. Zial, z nejakeho uhla ten obrazec pripominal hakovy kriz. Aj ked nim nebol - lebo to cislo 55 je jasne vidiet.
Tu je linka: https://medialeaks.ru/1204dalex_just_cosmos/
Takze takto funguje Ruska propaganda:
Z CISLA 55 v RUSKU SPRAVIA HAKOVY KRIZ NA UKRAJINE!!!
Ti ludia, ktori to robia, to robia zamerne. Je to otvoreny nepriatel v informacnej vojne.
Odkazy - aby si mohol pozriet kazdy:
linka na stranku s diskusiou https://debata.pravda.sk/debata/624055-onlin…
Original toho, co sa stalo: https://medialeaks.ru/1204dalex_just_cosmos/
Preklad:
Ako funguje Ruska propaganda? Takto.
21.4.2022 o 10:35 Tu na diskusii dal uzivatel palp takyto prispevok:
"Ve Lvově u příležitosti 55. dne speciální operace.
Jaký další důkaz potřebujete?
"
Komu sa nechce pozerat - tak podla neho v Lvove urobili ludia 20.4.2022 hakovy kriz.
Snazil som sa to nejako overit. Na google maps som namestie nenasiel, ale Lvov je velky, tak som pozrel pocasie a cez Lvov prechadzal vtedy front - takze to nemohlo byt aktualne - v Lvove vtedy slnko nesvietilo.
Napriek mojim vyhradam uzivatel palp stale trval na tom istom a este urazal dalsich.
A kde je podla teba cenzura ? V Rusku alebo u nas ?
Vsak, ked je to na N-ku, tak ti urcite nerobi problem dat link.
Ja som to isiel pozriet, ale nasiel som toto:
https://dennikn.sk/2823286/ukrajinci-ktori-s…
Co vy na to ? Takto sa sprava stat, ktoreho mame mat radi ?
Preco tvrdis, ze ludia, co s vami nesuhlasia su neoliberali ? Co ak maju na vela veci rovnake nazory ako vy, len nechcu aby Rusi utocili na cudzie staty ?
Hmm - zvierata v oblasti ziju. Ale maju velke mnozstvo deformacii a ovela viac umieraju.
Ta radiacia ta nezabije hned. Radiacia je vsade v prostredi a organizmus sa s nou vie vyrovnat.
ALE: S kazdym fotonom radiacie sa zvysuje pravdepodobnost, ze prave tuto davku tvoje telo nezvladne. Prach v okoli cernobylu obsahuje bordel z reaktora - ak taku ciastocku vdychnes a ostane ti v plucach tak ziari a tvoj organizmus ju musi obalilt a likvidovat bunky, ktore ziarenie poskodilo. Tak sa imunita vycerpava dlhodobo a potom to uz nezvlada.
Takto ziarenie zabija. Tak netvrd, ze je tam vsetko ok.
Toto si precitajte. Fakt dobre.
„Předpovědi krvelačných politologů – O dravých jestřábech a uspěchaných kukačkách“ a napsal ho 3. února 2022 Michail Chodarenok, penzionovaný plukovník a bývalý náčelník 1. oddělení 1. správy Hlavní operační správy Generálního štábu ruských ozbrojených sil.
Si jelito zamotane vo vlastnych klamstvach.
To nie je hakovy kriz na Ukrajine. Ale 55 v RUSKU !!!
Inak povedane, Rusom ide o to, ze si u seba nevedia opravovat a vyrabat cast svojich vojenskych technologii, lebo sa to robilo na Ukrajine. A aby mohli bojovat s Europou, tak musia zabrat Ukrajinske zavody.
Nedali to. Fabriky im budu naprd bez ludi. A Ukrajinci uz byt sucastou Sovietskeho zvazu nechcu.
Mas zdroj ?
Myslim si, ze klames ako obvykle.
Preco by sa nevedelo ?
Tu mas ich stranky - mozes si precitat
Ty pises klamstva denne. Ked ti niekto oponuje, tak to uz je za spinave dolare...
si jelito ? Zdroj tvojej informacie.
Ked vidim nieco, co moze ale nemusi byt pravda, tak ziadam zdroj info, aby som si to mohol overit.
Kludne mozes mat pravdu. Das zdroj, pozriem, ze to nie je JPP alebo Sputnik, tak som ok. Ale ked len trepnes kazdu blbost co ta napadne, tak potom sa necuduj, ze chcem zdroj.
Ak nemas, tak to povazujem za klamstvo a zamerne zavadzanie.
Ano to viem.
Ale to nie je informacia, ze prestala prudit ropa.
Tak to si si vymyslel, alebo skutocne nejaky urad na trase tvrdi, ze prestala ?
Mozes dat zdroj ?
Ked to tak "casto" spominaju na internete.
Detroit nas necaka. Par tazkych rokov ano.
Odporúčame