POZOR!
Ak chcu Rusi spravit nieco zle, zacnu tvrdit, ze to spravi druha strana!!!
Odkial mas informacie o tom nuklearnom utoku?
POZOR!
Ak chcu Rusi spravit nieco zle, zacnu tvrdit, ze to spravi druha strana!!!
Odkial mas informacie o tom nuklearnom utoku?
K tomu 2 pripomienky:
1. Rusko nema vyzvedne satelity ? Nema prostriedky na elektronicky boj ? Vsak sa tym hrdilo, ako vedia Americanov "vypnut". Tak nech ich vypnu, ked to vedia.
2. Ti snajperi su na cudzom alebo na vlastnom uzemi ?
Este je jedna moznost. Sila ruskeho klamstva.
Podla mna je ta Ruska propaganda a klamstvo tak silne, ze oklamala nielen Zapadne bezpecnostne sluzby, ale aj vedenie vlastneho statu pred utokom. Zjavne si myslelo, ze Ukrajina sa branit nebude a da ju dolu rychlo. Inak by bolo pripravene lepsie.
Ale asi je to aj jedina schopna zlozka Ruskej armady.
Nie. Ale za to, ze vytvorili system, ktory zneuzival mocenske zlozky.
To, ze Kiska bol chamtivy - dobre mu tak. Mozno budu s Robom sediet spolu.
Lenze ovela viac ako Kiska kradli aj ini.
Cez vratky DPH rozkradli miliardy - vies kolko by to bolo nemocnic a skol a dochodkov ?
A DPH bez politickeho krytia vo velkom neokasles.
Mali sme po Grecku druhy najhorsi vyber DPH v EU. Kebo KRADLI.
Achjo, zase Vietnam. Vsak mate Afganistan, ten je novsi.
Z vojenskeho pohladu - preco si myslia Rusi, ze budu proti sebe bojovat Ukrajinci ?
Co si za cloveka ??? Co to tu tliachas za nezmysly.
Alebo ich nutia vstupit do armady a posielaju na front. A tam naozaj nikto nechce ist.
Ono vzdy je to o tom, ako sa pravda poda. A na prekrucanie pravdy ste majstri.
2 prispevky som musel dat, lebo text do jedneho nevosiel. Linky boli dlhe.
Takze daj zdroje! Chcem vidiet tych 31%
Ja som isiel cez https://www.yr.no/nb -> v celej oblasti isiel front niekolko dni.
..nedopisal som - ta fotka vznikla v 2016tom roku. Takze skutocne nie je podstatne ake bolo pocasie v Lvove v aprili 2022.
Este daj nejaky argument. Ta fotka vznikla v 20
Ludia vidia zelene, ale ty budes tvrdit, ze je to cervene. Dokonala ruska skola. Klames a klames.
Daj zdroj, odkial mas tych 31%. Podla mna si si aj to vymyslel.
Fico a Kali postavili system na rozkradanie statu, ktory bol skoro dokonaly. Isiel by proti nemu iba blazon. Akurat, ze taky blazon sa nasiel v Trnave. Neni to bohvieco, ale musime ho vydrzat, aby tychto zlocincov dostal do basy.
Kradli a ohybali spravoslivost ako zmyslov zbaveni. Keby kradli menej, nemuseli prehrat volby.
Je to normalne. Nemusi kazda hlavica byt jadrova. Obranca musi zlikvidovat vsetky, lebo nevie, ktora z nich buchne.
Predvcerom vecer som na to ale nahodou narazil.
Co sa stalo v skutocnosti?
12.4.2016 ludia v Ruskom(!) meste Pemza oslavovali den kozmonautiky a zoradili sa do cisla 55 - na pocest 55 vyrocia letu Gagarina. Zial, z nejakeho uhla ten obrazec pripominal hakovy kriz. Aj ked nim nebol - lebo to cislo 55 je jasne vidiet.
Tu je linka: https://medialeaks.ru/1204dalex_just_cosmos/
Takze takto funguje Ruska propaganda:
Z CISLA 55 v RUSKU SPRAVIA HAKOVY KRIZ NA UKRAJINE!!!
Ti ludia, ktori to robia, to robia zamerne. Je to otvoreny nepriatel v informacnej vojne.
Odkazy - aby si mohol pozriet kazdy:
linka na stranku s diskusiou https://debata.pravda.sk/debata/624055-onlin…
Original toho, co sa stalo: https://medialeaks.ru/1204dalex_just_cosmos/
Preklad:
Ako funguje Ruska propaganda? Takto.
21.4.2022 o 10:35 Tu na diskusii dal uzivatel palp takyto prispevok:
"Ve Lvově u příležitosti 55. dne speciální operace.
Jaký další důkaz potřebujete?
"
Komu sa nechce pozerat - tak podla neho v Lvove urobili ludia 20.4.2022 hakovy kriz.
Snazil som sa to nejako overit. Na google maps som namestie nenasiel, ale Lvov je velky, tak som pozrel pocasie a cez Lvov prechadzal vtedy front - takze to nemohlo byt aktualne - v Lvove vtedy slnko nesvietilo.
Napriek mojim vyhradam uzivatel palp stale trval na tom istom a este urazal dalsich.
V com ma pravdu ? Ze Rusko ma konflikt pod kontrolou ???
Ano, vyzera, ze poskodenie rafinerii a skladov paliva je vazne. Zaujimave je, ze Rusi sa uz par dni otlkaju a nie su schopni vyznamne postupovat. Aj ked hovoris, ze Odesa je paralyzovana.
Takto to bolo !
https://flaska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=786…
Takze neklam, ze Ukrajinci.
Odporúčame