Ked tvoji kamosi tu vypisuju ze ruskych 55 je hakenkreuz, tak uz teraz aj Slava ukrajine je fasisticke heslo... Ste nejaki popleteni.
Ked tvoji kamosi tu vypisuju ze ruskych 55 je hakenkreuz, tak uz teraz aj Slava ukrajine je fasisticke heslo... Ste nejaki popleteni.
To bol vtip. Hufnicu nazvali davno.
U nas vyvijane zbranove systemy volaju zenskymi menami.
S prezidentkou to nema nic spolocne. Je to len oznacovanie. Lepsie sa s tym robi ako s oznacenim SPXC542-C3 (toto cislo som si vymyslel teraz).
Nie. Je to inak.
Caputova vyhrala volby aby sme mali lepsie PR pre predaj hufnic.
Presadzovala ju hufnicova lobby z Dubnice.
<koniec haluzenia> :-)
Zjavne to, co sme si mysleli o Ruskej armade bolo prehnane.
Nemaju dostatok presnej techniky. Inak by to likvidovali.
Ale neklam ty.
A z niektorych sa zrodila dalsia bieda, chlast a zmar.
Tak pre SMER a Hlas mame klasicke videa.
https://www.mojevideo.sk/video/2dab2/robert_…
https://www.mojevideo.sk/video/2ca55/no_aj_t…(pellegrini).html
Ale mas Pedro. Uz tu vykladas, ze Rusi robia hakenkreuz. Si z toho volajaky domotany.
Karel Havlíček Borovský:
"Odjel jsem do Ruska jako Slovan, a vrátil se jako Čech."
"Je to země bídy, zmaru, chlastu a velkolepých literárních děl o bídě, zmaru a chlastu.
A světu přináší jen výše zmíněné. Bez výjimek."
Obrazy z Rus (1844)
Kokain beru v SMERe a Hlase.
Tak ta "svastika" bola v Rusku!!! Takze Rusi su fasisti podla teba ?
Odvadzas od temy. Bola to svastika ci 55 ??
Ziadna tretia svetova. Rusko moze prestat a vratit sa domov. Urcite by to bolo brane pozitivne celym svetom.
Vcera vecer som na to ale nahodou narazil.
Co sa stalo v skutocnosti?
12.4.2016 ludia v Ruskom(!) meste Pemza oslavovali den kozmonautiky a zoradili sa do cisla 55 - na pocest 55 vyrocia letu Gagarina. Zial, z nejakeho uhla ten obrazec pripominal hakovy kriz. Aj ked nim nebol - lebo to cislo 55 je jasne vidiet.
Tu je linka: https://medialeaks.ru/1204dalex_just_cosmos/
Takze takto funguje Ruska propaganda:
Z CISLA 55 v RUSKU SPRAVIA HAKOVY KRIZ NA UKRAJINE!!!
Ti ludia, ktori to robia, to robia zamerne. Je to otvoreny nepriatel v informacnej vojne.
Odkazy - aby si mohol pozriet kazdy:
linka na stranku s diskusiou https://debata.pravda.sk/debata/624055-onlin…
Original toho, co sa stalo: https://medialeaks.ru/1204dalex_just_cosmos/
Preklad:
Ako funguje Ruska propaganda? Takto.
21.4.2022 o 10:35 Tu na diskusii dal uzivatel palp takyto prispevok:
"Ve Lvově u příležitosti 55. dne speciální operace.
Jaký další důkaz potřebujete?
"
Komu sa nechce pozerat - tak podla neho v Lvove urobili ludia 20.4.2022 hakovy kriz.
Snazil som sa to nejako overit. Na google maps som namestie nenasiel, ale Lvov je velky, tak som pozrel pocasie a cez Lvov prechadzal vtedy front - takze to nemohlo byt aktualne - v Lvove vtedy slnko nesvietilo.
Napriek mojim vyhradam uzivatel palp stale trval na tom istom a este urazal dalsich.
A pritom to pravda nebola.
Ale netrep sprostosti.
Este tyzden a bude tam aj Biden.
Keby si netrepa. Americania uz polroka predtym tusili.
Ale PRECO RUSAK NA UKRAJINU VKROCIL ????
Lebo bol vyprovokovany ? To si myslis ze sme vsetci mentalne postihnuty ?
Bud nevies ako to chodi pri evakuaciach a evakuacnych trasach, alebo to robis zamerne. Ale nemas pravdu.
A odkedy ich okupovali ?
Odporúčame