Hmm. Zeby ? Ja som zase cital o nejakom vodnom hrobe pre 64 striel S-300 na krizniku Moskva. To myslim bolo za viac ako ten nas S-300.
Ak teda padol... Lebo vam sa verit neda.
Hmm. Zeby ? Ja som zase cital o nejakom vodnom hrobe pre 64 striel S-300 na krizniku Moskva. To myslim bolo za viac ako ten nas S-300.
Ak teda padol... Lebo vam sa verit neda.
Zase neprehanaj. Treba byt realisti. Ukrajina musi uhrat s Rusmi aspon remizu. To znamena, ze sa Rusi stiahnu do povodnych pozicii. Rusi su ovela slabsi ako sa cakalo, ale v ich state maju propagandu velmi silnu a interna vzbura nehrozi.
A myslis si, ze ja vojnu schvalujem ? To teda nie! Odsudzujem ju. Nech Rusi prestanu a stiahnu sa na svoje uzemie.
Akoze niekto si zautoci na cudzie uzemie a druhy sa ma vzdat lebo inak nie je za mier ? To chces povedat ?
Po takmer dvoch mesiacoch vojny sa ukazuje, že odhodlanie a spôsobilosť ukrajinskej armády sú výrazne vyššie, ako si mnohí mysleli. To, čo sledujeme, nie je len zúfalá obrana v mestách, ale Ukrajinci zvádzajú s ruskou armádou rovnocennú partiu na pomerne veľkom priestore, pričom sa im podarilo dosiahnuť viacero významných vojenských úspechov.
A uz zase klames. Kde to diskutuju ? Chces rozostvat Slovakov medzi sebou.
Keby si neklamal.
Pred chvilou bolo v spravach, ze tu zmenu nazvu ministerstvo prijalo.
Preco ocividne klames ??
Kde to bolo ? Vies dat zdroj ? Alebo len takto rozsirujes nenavist v state ?
To by vas bolo - rozsirit nenavist medzi ludmi na Slovensku. O to vam ide.
Ked si myslis, tak si to mysli. Ale neplet hlavy ostatnym.
Keby si netrepal. Nechcu sa vzdat Rusku, lebo vedia, co by ich cakalo.
Ako by mohla polka Ruskej armady dezertovat do Polska, ked sa ruska armada k polsku nepriblizila ? Zase ste si vymysleli bullshit ?
Uz zase dristas ? Ako moze clovek za svoje priezvisko ?
Moze za svoje ciny. Napriklad ty mozes za desiatky tisic prispevkov, ktore podryvaju tuto krajinu a vyzdvihuju utocnika, ktory zabija a lupi.
Kedy ? Kde ? Nemyslis si NATO s Ruskom ?
Aha, takze uz sme z Ukrajiny vo Vietname. tak podme k nam. Preco nas napadol Sovietsky zvaz v 1968 ???
Moskva: Tento bot sa nevydaril. Nevie skladat vety, co daju zmysel. Skuste ho vymenit, nech mozem reagovat na nieco co ma zmysel.
Tak daj linku na ten zakon. Nech si ho mozeme precitat - alebo je to zase len Moskovsky vymysel ?
Po takmer dvoch mesiacoch vojny sa ukazuje, že odhodlanie a spôsobilosť ukrajinskej armády sú výrazne vyššie, ako si mnohí mysleli. To, čo sledujeme, nie je len zúfalá obrana v mestách, ale Ukrajinci zvádzajú s ruskou armádou rovnocennú partiu na pomerne veľkom priestore, pričom sa im podarilo dosiahnuť viacero významných vojenských úspechov.
Preco by mal on nieco dodavat do Vietnamu ? Tam dodavalo Rusko a Cina. A bolo to ok.
Trieskas nezmysly.
Daj zdroj tych analyz. Lebo to, co tu davate len tak tliachate bez zdroja.
Ale vsak uvidime co sa vsetko Rusku pri jeho prevahe podari.
Jemu do jeho krajiny prisiel sused so zbranami. A chce tu krajinu znicit.
Ty by si sa takemu susedovi nebranil ?
Smrtiace zbrane ? Dalsie pridavne meno z manualu z Moskvy ?
Rusko moze zastavit tuto vojnu rychlo - tym ze sa stiahne z cudzieho uzemia. Preco ale nan utoci ?
Odporúčame