Ti pokazil den ? To sa tesim. Konecne ukazal, ze sa nebude ruskej propagante ustupovat.
Ti pokazil den ? To sa tesim. Konecne ukazal, ze sa nebude ruskej propagante ustupovat.
Sme clenmi NATO a EU. Ak sa to vola okupacia, tak prosim. Ale v takto okupovanom uzemi mame normalne jedlo a predstav si, aj splachovacie zachody. A normalny zivot. A mozeme si pisat do diskusii co chceme. Aj ja aj ty.
V Rusku toto nemozes. To nezabudaj.
Jaaaj, Kaliho a Strapetoho myslis. Kali ten fet nejako zvlada a Strapaty sa uz hadam vyliecil.
Ale neklam! Ty tiez tlmocis dristy Ruskej propagandy.
Rus je nepriatel a obsadene narody chce denacifikvoat. Aby si rozumel, co to je = vyzabijat cast obyvatelstva a terorizovat ho jednu generaciu aby zlomil odpor.
Takemuto chces ustovpovat ?
Edo, klobuk dolu! Toto bola tlacovka. Ukazal si, ze mas gule.
Tak sa vyznas. Kindzal bol chytak.
A ziadne dalsie rakety uz do toho nespadaju. Vsak ?
Co konkretne na tejto zmluve porusilo ?
Preco sa Rusom nepaci, ked ma Ukrajina obranne vojenske systemy ? Vsak obranne pouziva na obranu !
Co to Lavrov splieta ? Preco nas beru negativne ?
Dlh navysil v dobrych casoch Fico - vtedy kradli ako zmyslov zbaveni.
Teraz pocas covidu nic ine neostavalo.
Tak chces priclenit k Rusku alebo k Madarsku ? Rozhodni sa.
Zradca naroda si tak ci tak.
Uz sme tam zatiahnuti davno. Putin sa vyjadril jasne:
NATO pred hranice z roku 1997. My sme v jeho sfere vplyvu.
Ak nechceme byt "denacifikovani", tak sa musime branit.
Myslis Slovenskeho alebo Ruskeho naroda ?
Uvidime, ci je to pravda. Ale to, ze Ruski vojaci sami nechcu plnit debilne prikazy proti bratskemu narodu - to vyzera, ze je skutocne tak. Preto tam Rusko nasadzuje ine narody.
Klames. Boli to Rusi. Utocia na civilov.
Toto je dalsi vas narrativ - nieco ste posrali, tak klamete.
Ake riziko vojny ? Podla Ruska vojna nie je.
Aaaaa - zase su to Ukrajinci. Lebo Rusi Tocky nemaju....
Dalsie Ruske klamstvo. Idu po civiloch.
Stranou konflitku sme uz davno. Odkedy Putin vyhlasil, kam chce posunut hranice NATO.
Vojensky terc ? Hmm - uzemie je hornate, tazko priestupne pre utociacu armadu. A atomkou na Bratislavu by poskodil spriateleny Gyor a Vieden.
Tento prevoz neutajis. Najma v krajine takto prepletenej ruslymi agentami.
Veru, veru. Migy za miliony z nasich penazi su srot uz teraz.
Odporúčame