Tvoj vymysel.
Aj ja som si myslel, ze nezautocia. Ze nebudu robit, co robia.
Ale zautocili. A likvidacia civilov pre podrobenie zvysku je vojenska taktika - a ide im. Myslis, ze by to tu nerobili ?
Nezabudajte Rusofili, ze Putin chce aj nas! Vyjadril to jasne: NATO pred rok 1997.
Buca nebola nejaka neocakavana vynimka. Pravdepodobne Rusi narazili na odpor miestnych a tak postrielali cast obyvatelstvna na vystrahu.
Tu je dobry technicky popis ich postupu a efektivity pri potlacani odporu:
https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3464925-p…
Takze este raz. Predpokladajte, ze keby sa Rusi dostali k nam, urobili by to iste s nepohodlnym obyvatelstvom. Kolki ich chcete v tom podporovat ?
Tuto Rusi nahrali Ukrajincom. Preco neodpratali mrtvoly ? Lebo su tak lenivi, ze neodpracu ani vlastnych vojakov.
Rusi tolko klamu, ze daleko presnejsie si urobis nazor, ked obratis kazdu ich spravu, ktoru si nedokazes overit.
Trump uz nevie ani ci, je.
To, ze Biden je blbec vieme. Zial, Americka najvyssia politika potrebuje preplesk, lebo je zjavne, ze kazdeho schopnejsieho vytlacia, a potom tam maju taketo jelita.
Neklam! Ked ti to nesedi, tak je to fotomontaz.
Alebo "herci hybali rukami".
Keby to bolo u nas, na ktoru stranu sa pridas ?
Rusi necakali ze tie uzemia budu musiet opustit. Preto si uz robili poriadok.
Neverim vsetkemu. A este v roku 2014 som toleroval ich vpad na Ukrajinu. Stale som si myslel, ze sa s nimi da. Ale zlomilo sa to utokom. A vyhlasenim Putina, ze chce aj nas.
Ukrajina napadla Rusko ?
Keby Zelenskyj nic nerobil, tak sa Ukrajina neubrani. Rusko ich obsadzovalo. Svet nic. Rusko ich obklucovalo, Svet nic.
A tak Putin zautocil.
Elon - preco mas take Americke meno ? Preco ? Preco sa nevolas Voloda, Maxim, alebo takto ?
Ty si naaranzovany !!!
Je to klasicky rusky postup. Ako mali Nemecki okupanti - zlomit odpor zabijanim obyvatelstva.
Otazka pre teba znie: Ti za to platia, alebo si na toto prisiel vlastnou hlavou ?
Trollis Rusku propagandu. Pozri ako vyzeraju Ruski vojaci - ako tretotriedna zberba. Len ich je vela.
Takto vyzera svetova velmoc ? Ze sa nevie postarat o vlastnych ?
Jednostranne myslis z Ruskej strany ?
Vlastne ani tam to tak nebolo - najprv spravili vakcinu - vraj najlepsi na svete. Potom ju nechceli ani za svet dat schvalit. A pomedzi to pchali do sveta, ze covid neni.
Ale zapad isiel jednostranne - ze covid je zla choroba a ockovanie pomoze.
No veru, "jednostranna komunikacia". Hlavne, ze v Rusku maju oficialne skoro 370 000 mrtvych. A tym cislam ani domaci Rusi neveria.
Krajiny ako Madarsko a Bulharsko (ale aj Slovensko), kde je silna Ruska propaganda, maju su na spicke v pocte mrtvych na pocet obyvatelov. Cim, to bude ? Zeby tym, ze naozaj Covid je len blbost zapadu ?
Ako sa tu vyrojilo podporovatelov Ruska.
Nezabudajte Rusofili, ze Putin jasne povedal - chce aj nas.
Buca nebola vynimka. Asi tam bol odpor ludi - tak cast postrielali pre vystrahu. Toto im ide.
https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3464925-p…
A ako vidim, tak viaceri Slovaci by sa pridali k okupantom.
Ano, zakladna vec, co Rus povie, ze klame a musis to otocit naopak.
Ked na to pozeras takto, tak vies z Ruskeho spravodajstva ziskat cast informacii.
Rusi nechavaju lezat vlastnych mrtvych. Opustaju dokonca svojich zivych.
Tak co vlastne chces povedat ? Ze budu odpratavat popravenych ?
A co velke ma za usami Zelensky ?
Zle casy prichadzaju pre vsetkych. Ci sa plyn vypne alebo nie.
Kriza prichadzala a Putin si zachcel dobyvat cudzie uzemie. Takze budeme musiet zbrojit.
Najvacsi zlodej nie je. Lepsich mame.
Ale ma prehlad o Ukrajine. A je mozne, ze chce ist do politiky.
Odporúčame