Mas to ako s Rimskou risou. Sme staty na okraji. A musis si vybrat, ku komu sa chces pridat.
Ak sa ti dobre zije v Rusku, tak tam chod.
Ale nechci odo mna, aby som suhlasil s ich klamstvami a likvidaciou nepohodlnych. Lebo "denacifikacia" nie je nic ine iba zabijanie nepohodlnych aby si zlomil odpor obyvatelstva.


