Este ku Gorile - ano tam bolo vidiet ako sa kradne v politike. A je to prasaren Dzurindovej vlady.
Zial, cakal som, ze to bude lepsie. Fico to ale posunul na dalsi level - pozri Mytny tender. Ako sa ti jazdi tunelom Visnove ? Ako sa ti jazdi obchvatom Ruzomberka ? Pozri na Basternaka a DPHckarov - na dani, ktora sa legalne takmer neda obist sme mali najhorsi vyber po Grecku. Lebo tu bola mafia, ktora s podporou stadu vykradala priamo DPH.


