Teraz neviem, či nevieš pochopiť povedané a napísané alebo iba zámerne provokuješ!!!
Daj si to už konečne patentovať, zhrabneš za to veľké peniaze, pretože na to ešte nikto neprišiel! A nám daj pokoj!
Možno je, neviem! Ale ak sa tam niekoho spýtaš čo to je štatistika tak bude na Teba pozerať ako puk!!! :-)
Zamieňaš si pojmy tak ako Ti to vyhovuje! Ty si ti myslíš a myslieť si v žiadnom prípade neznamená vedieť!!!
Nech sa páči, dáta za včera zverejnené dnes!
Kategória 01-04 roky: PCR testov/pozitívni 279/50 z toho 157/24 chlapci a 122/26 dievčatá
Kategória 05-09 rokov: PCR testov/pozitívni 1058/233 z toho 575/133 chlapci a 483/130 dievčatá
Kategória 10-14 rokov: PCR testov/pozitívni 1578/507 z toho 847/266 chlapci a 731/241 dievčatá
Kategória 15-19 rokov: PCR testov/pozitívni 1315/312 z toho 614/158 chlapci a 701/154 dievčatá
Kategória 20-24 rokov: PCR testov/pozitívni 708/184 z toho 305/88 muži a 403/96 ženy
Kategória 25-34 rokov: PCR testov/pozitívni 1733/379 z toho 725/187 muži a 1008/192 ženy
Kategória 35-44 rokov: PCR testov/pozitívni 2580/675 z toho 1076/290 muži a 1504/385 ženy
Kategória 45-54 rokov: PCR testov/pozitívni 2132/505 z toho 891/236 muži a 1241/269 ženy
Kategória 55-64 rokov: PCR testov/pozitívni 1705/317 z toho 737/141 muži a 968/176 ženy
Kategória 65+ rokov: PCR testov/pozitívni 2161/288 z toho 919/137 muži a 1242/151 ženy
Tieto dáta sú na korona.gov.sk
Ja som plne zaočkovaný a keď som mal príznaky tak som sa šiel otestovať a zaplatil som 65 Evri za PCR test aj keď som vedel, že je to z klímy!!!!! Takže v svetle môjho vysvetlenia je ten pomer ďaleko lepší v prospech očkovaných, hlavne preto lebo je to pravda a nie výmysel indivídua ktorý si vytvorí nejakú teóriu a na jej základe robí závery!!!!
Opravujem 2 pretože Ty vieš počítať :-)
Kontrolná otázka! 1+1=?
Čože, na Škótskych pastvinách sa zlepšila situácia? Dva mesiace si bol zalezený v nore!
Ja som myslel toho Tvojho pudla keď sa Ti pletie pod nohy!!!
Pretože tam zrušili všetky opatrenia lebo si to z dôvodu vyššej zaočkovanosti mohli dovoliť!!! Teraz mi ešte povedz ako je možné, že to stúpa keď si inde tvrdil, že to bude klesať z dôvodu premorenosti obyvateľstva! Zatiaľ im iba prudko klesol počet úmrtí!!! Briti napriek vyššiemu počtu nakazených ako v predchádzajúcich vlnách majú 6 krát menej ľudí v nemocniciach a 10 krát menej mŕtvych!!! Daj nejaké vysvetlenie, som zvedavý!!! V Rusku alebo v Rumunsku aby sme nechodili ďaleko sa šíri tá istá delta a robí tam peknú paseku!!!
Inteligenčná úroveň Vašich argumentov začína prerážať dno žumpy!!!
V nezaočkovaných krajinách áno!!!
Fuj Ty zlý. Ty nemáš rád zvieratká.
Daj pozor aby si ho tam náhodou niekde nezakopal.
Ty chceš povedať, že u nás medzi nezaočkovanými ktorí chcú ísť do kina, lietadla atď. je 15% pozitívnych??? Jednoducho PCR testami sa testujú hlavne tí čo majú príznaky a kontakty nakazených a tam je jedno či si alebo nie si zaočkovaný!!!
Odporúčame