Stránka korona.gov.sk používa termín "plne zaočkované osoby"
Stránka korona.gov.sk používa termín "plne zaočkované osoby"
Ide o to, aké údaje jednotlivé odberné miesta posúvajú vyššie. To ja neviem!
Ľahko (?) si to spočítaš ak vieš, že jedna stojí 2,5 Evri!! Ja mám inú otázku! Koľko by sme zbytočne zaplatili za 2,5 milióna dávok Pfizeru v cene asi 30 Evri za kus, pre ktoré ste na jar chceli ukrižovať ministra zdravotníctva za to, že ich nekúpil???
Že by to boli tie Vami ospevované zrušené všetky opatrenia???
Na stránke korona.gov.sk tieto údaje nájdeš a nemusíš si nič myslieť!!!
Dôkaz, že sa testujú väčšinou neočkovaní bude??? Kto Ti tie údaje dá ak ich nikto nezbiera! Bol som ako zaočkovaný 3 krát na teste a ani jeden raz odo mňa nik nechcel vedieť či som alebo nie som zaočkovaný! Pravdepodobne to zisťujú až u pozitívnych.
Berieš údaje z Worldometra a ja zoberiem údaje zo štatistických úradov a tam vychádza, že v Rusku stúpla v roku 2020 úmrtnosť o 17,4% a v GB o 15,3%, takže v Rusku logicky bola aj premorenosť vyššia!!! Naozaj z Ruska budú dôležité údaje ktoré zverejní na budúci rok Rosstat. Okrem toho Briti zverejnili na základe priebežného zisťovania protilátok aj premorenosť ako stúpala od začiatku epidémie a v súčasnosti dosahuje iba nejakých 15% (bolo to v jednej z tých štúdií čo tu behali minulý týždeň). Je to vidieť aj na počtoch nových prípadov ktoré sú +- už dlhú dobu podobné v oboch krajinách! V tých Čechách je to iba oneskorené ale stúpať to začína už aj im a nie je jasné ako to dopadne! Podobne Belgicko, (Poliakom by som neveril ani nos medzi očami), Ukrajina a mnohé iné. Rumunsko je už na tom veľmi zle! Tie Tvoje najzaočkovanejšie krajiny sú už dávno v druhej alebo tretej desiatke krajín podľa zaočkovanosti a na to šírenie má hlavný vplyv zrušenie opatrení v týchto krajinách.
Túto otázku tu budem opakovať často. Som zaočkovaný a odvtedy som absolvoval dva AG testy a jeden PCR test. Koľko testov si absolvoval Ty od začiatku mája?
Neviem prečo si myslíš, že tu niekto šíri strach. Na môj život má táto pandémia iba malý vplyv. Každý z nás už za ten čas dokáže rozlíšiť čo je pravda a čo nie. Keď viem, že rúško pomáha (na 20,30,50,80%) tak si ho nasadím a robí tak podľa mojich skúseností zo širokého okolia určite viac ako 95% ľudí. Tak isto je už jasný veľký prínos vakcíny, pretože ak by si zachránil iba polovicu životov tak je to veľký úspech a v skutočnosti je to o hodne viac. Ani s údajmi nikto nemanipuluje s nejakým zámerom, skrátka zverejňujú dostupné údaje v nejakej forme.
Máš pravdu! Moja kočka mi tiež nedokáže vysvetliť čo vlastne chce! Je na úplne inej intelektuálnej úrovni a normálni ľudia vedia akej!!!
Daj zdroj na tých 3,4 tisíc navyše. Pretože ja a aj slovenský štatistický úrad vieme, že to bolo oveľa viac!!! Priemer za posledných 10 rokov pred koronou bol cca na úrovni 52 800 mŕtvych ročne a iba dva krát za to obdobie to presiahlo 54 000 (nikdy nie 55 000)!!!
Našťastie aj Neandertálci vedia, že je lepšie podriaďovať sa hovadinám ako ležať dva metre pod zemou!!!
A Ty chceš povedať, že 10000-20000 ľudí denne má na to aby si zaplatili test v cene asi 70 Evri? Tam idú poväčšine iba tí čo dostanú pozvánku z centrály a tam ich môže zaevidovať iba lekár ak majú príznaky alebo niekto z nakazených kto ich udá ako blízky kontakt!!!. Vtedy je to zadarmo a ostatní ak to potrebujú si dajú urobiť AG test za 5 Evri. Jasne o tom svedčí aj percento pozitívnych z PCR testov ktoré je už na úrovni 15%, to v bežnej populácii nie je určite!!! Z AG testov 2-3% a aj tam ide pre istotu hodne tých čo už majú nejaké podozrenie. Takže v bežnej populácii je to ešte menej!!!
A Teba učili lóvensky čítať??? Kde si prečítal, že ak v nemocnici ležia 4 deti tak do štatistík dajú iba jedného??? Nikde!!! Do štatistík idú všetci nakazení, hospitalizovaní a aj mŕtvi a iba pre potreby automatu sa počet mladších ako 18 rokov započítava z jednej štvrtiny, pretože je asi štyri krát väčší predpoklad, že neskončia v nemocnici ako starší a tým pádom nebudú zaťažovať zdravotnícky systém. Celý kovid automat je tu totižto iba z dôvodu manažovania vyťaženia zdravotníckych zariadení!!!
Dal som Ti +!!! :-)
No vidíš, dohodneme sa. Ja som v roku 2009 tiež dostal pôvodne termín až o tri mesiace a nakoniec našli jeden voľný po dvoch mesiacoch. Takže nič nové pod slnkom!
Presne toto porekadlo som použil! Na Tvoj príspevok si nemohol čakať inú odpoveď! Ak budeš argumentovať tým čo má zmysel tak sklopím uši!
Toto demografické zloženie nakazených a aj hospitalizovaných štát na svojich stránkach zverejňuje! Má Ti to každý deň doručiť osobne do poštovej schránky?
Zato Ty nedosahuješ ani úroveň podložky na ktorej leží! Trepol si absolútnu hlúposť!
Pán je z hranolovho stádočka???
Odporúčame