Niekoľko rokov nepodávali výkazy!!!!! Ani toto Ti nič nehovorí????? Zaraďuješ sa medzi híkajúce tvory!!!
Niekoľko rokov nepodávali výkazy!!!!! Ani toto Ti nič nehovorí????? Zaraďuješ sa medzi híkajúce tvory!!!
Fickove? Nejak obchádzaš skutočnosť, že všetky veselo fungovali už pred vznikom tejto vlády.
Nezavádzaj! Izrael je v rebríčku zaočkovanosti krajín na 35, 36 mieste spolu s Bahrainom so 65% plne zaočkovaného obyvateľstva!!!
Okrem toho, bavíme sa o niečom úplne inom.
Daj koľko krát si sa bol testovať od začiatku mája? ja zaočkovaný už tri krát (1PCR+2 AG).
Kľud. Píšem o vplyvoch ktoré nikto nikde neeviduje. Nižšia opatrnosť u zaščepených ktorí vedia, že sú chránení, ďalej platné pravidlá: napr. v Škótsku a Walese musíš mať stále test na hromadných verejných akciách alebo nočných podnikoch ak si nezaščepený (čo odrádza veľa nezaščepených a nechodia na tieto akcie) atď.
Chlapče, Ty si za celý život neodpracoval toľko dní ako ja sobôt a nedieľ! Hovorí Ti niečo nepretržitá trojzmenová prevádzka?
Netvrdím, že nie! Ale preto sa stále snažím správať tak, aby som nikoho nenakazil. Nerobím zo seba neohrozeného hrdinu a netrápi ma aj keď ma to v niečom obmedzuje.
Aj v kotolni ktorá vykuruje mesto sa tie zvary prežarujú a vykonávajú sa všetky predpísané skúšky. Spomínaš tam ďalšie možné príčiny vzniku netesnosti a tie nedokáže predvídať alebo odhaliť prakticky nikto nikde.
Ale to sú dáta od nás a je to pravda.
A tu mi vypadlo asi toto!
Všeobecný lekár Ti môže predpisovať lieky ktoré sú viazané na predpis odborného lekára iba pol roka!!! Potom musíš znova navštíviť odborného ktorý Ti príslušnú liečbu potvrdí (aj s Tvojim súhlasom)!!!
Niečo mi tu vypadlo tak to skopírujem opäť!
Zákon 567/2004 Zákon o zdravotnej starostlivosti hovorí v §4 odstavec 4 toto:
(4) Na poskytovanie zdravotnej starostlivosti sa vyžaduje informovaný súhlas (§ 6 ods. 4), ak v tomto zákone nie je ustanovené inak (§ 6 ods. 9).
Do šróbika je to rozobraté v §6!
Takže lekár je povinný na základe zákona si ten súhlas vyžiadať a nechať si ho potvrdiť Tvojim vlastnoručným podpisom!!! Trepeš, trepeš, trepeš!
Nikto na nič nezabudol. Zverejnili tento údaj až keď ho dostali. Nevieš kde v tom reťazci zaspal a prečo.
Ty a ani tá štatistika, zasa neberieš do úvahy iné premenné ktoré majú na to vplyv a neuvádzaš ďalšie fakty z toho istého dokumentu ktoré účinnosť tých vakcín jednoznačne potvrdzujú.
Čo sa stalo? Nejak nám tu miznú prázdne sudy z debaty! Človek si už nemá s kým pokecať!
Zákon 567/2004 Zákon o zdravotnej starostlivosti hovorí v §4 odstavec 4 toto:
(4) Na poskytovanie zdravotnej starostlivosti sa vyžaduje informovaný súhlas (§ 6 ods. 4), ak v tomto zákone nie je ustanovené inak (§ 6 ods. 9).
Do šróbika je to rozobraté v §6!
Takže lekár je povinný na základe zákona si ten súhlas vyžiadať a nechať si ho potvrdiť Tvojim vlastnoručným podpisom!!! Trepeš, trepeš, trepeš!
Je sobota mladý pán! Hovorí Ti to niečo??? Mnohé štáty nezverejňujú počas víkendu žiadne údaje!!!
To máš tak keď chodíš k šarlatánom! Ja pravidelne chodím aspoň raz do roka piatim odborným lekárom na kontroly a vždy aj keď mi predpíše tie isté lieky (alebo žiadne) tak podpisujem papier, že som bol vyšetrený a oboznámený so svojim zdravotným stavom a predpísanou liečbou. Podpisujem ten papier s výsledkami vyšetrenia, ktorý zostáva u neho (tzv. informovaný súhlas). Klameš Ty!!!
Odporúčame