Zákon o cestnej premávke je ústavný zákon???
Zákon o cestnej premávke je ústavný zákon???
Podľa Vašej teórie niekto v Rakúsku okráda občanov desať krát viac ako nás a Tí hlúpi Rakúšania si to "nechaj líbit"! Pritom ceny za testy (hlavne PCR) sú tam oveľa vyššie ako u nás. To isté je aj v Čechách a inde. S týmto argumentom, z manuálov spred roka, ste smiešni, smiešni, smiešni!
Zámerne klameš alebo si iba hlúpy. Očkovaní sa testujú tak isto ako neočkovaní!!!
Za to Ty ignoruješ základné fakty! Žltačka je tak isto ako kovid vysoko infekčné ochorenie ktoré sa šíri medzi ľuďmi nedodržiavaním základných hygienických a protiepidemiologických opatrení, takže porovnanie je úplne na mieste!
Tebe sa rozpadá hlava. Vo svete sa veselo vakcinuje ďalej všetkými vakcínami a tam kde je vakcín už dostatok tak si každý vyberá podľa svojej chuti, nič viac nič menej. Znova sa pokúšaš prekrúcať fakty.
S tými testami si smiešny. Rakúšania za ten čas minuli 3 milióny 700 tisíc 692 AG testov. Takže minimálne 10 krát toľko ako my!!! A navyše 2 milióny 569 tisíc 222 PCR testov!!! A to je nekonečne viac ako my!!! Kto tam na tom zarába a prečo tí sprostí Rakúšania neprotestujú? Ibaže by neboli sprostí oni ale iní!!! Veľa okolitých krajín robí viac testov na obyvateľa ako my a nenadávajú!!!
A vy dôkazom, že tupcov je u nás ešte veľa.
Ja neslovíčkarim. Pojmom rakovina sa naozaj označuje asi 120 rozličných ochorení. Tak isto existuje aj skupina zvaná infekčné ochorenia pod ktoré spadá ešte väčšie množstvo diagnóz a čuduj sa svete na túto skupinu ochorení zomiera ročne na celom svete asi 1,5 krát viac ľudí ako na skupinu zvanú rakovina! Ak chceš porovnávať úmrtnosť tak porovnávaj jednu diagnózu k jednej inej diagnóze a nemiešaj dokopy hrušky a jabĺčka. Takže to podstatne mení podstatu! Rakovina je hovorové označenie pre mnoho ochorení a nie konkrétna choroba, každé z týchto rakovinových ochorení má svoj presný názov tak ako infekčné ochorenie Covid 19!
Toto je zoznam 10 najzaočkovanejších krajín v poradí: Malta, Portugalsko, SAE, Island, Španielsko, Singapur, Katar, Faerské ostrovy, Dánsko, Uruguaj! Môžeš k tomu doplniť napríklad aj Írsko, Švédsko, Holandsko, Belgicko, GB, Taliansko, Francúzsko ktoré majú oveľa vyššiu zaočkovanosť ako Vaše sväté grály na ktoré sa tu stále odvolávate Izrael a USA. V týchto krajinách je to veľmi dobré v porovnaní s krajinami ktoré sú na opačnom konci rebríčka v zaočkovanosti ako sú: Rusko, Mexiko, Brazília, Indonézia, Rumunsko a mnohé iné. Z toho jednoznačne vyplýva, že očkovanie je jediný efektívny spôsob ako môže štát ochrániť svojich občanov. Štát Ti nemôže nariadiť čo máš jesť, kedy máš ísť behať, koľko vitamínu D alebo C alebo Zinku musí povinne každý denne zjesť. To je iba na Tebe a keď Ty potrebuješ aby Ti to niekto povedal tak to nemá žiadny význam.
Zo svojej skúsenosti píšem iba, že ich nezberajú pri testovaní. To, aký je problém aby medzi sebou porovnali databázy a zverejnili ja neviem. Tí čo dávajú odporúčania majú určite prístup k týmto údajom. Tí čo tieto údaje zverejňujú sú obyčajní zamestnanci. V dnešnej dobe musíš mať ku všetkému patričnú previerku a prístupové povolenia aby si sa k týmto údajom dostal, vyplýva to zo zákonov. A neboj sa, časom to v prijateľnej podobe zverejnia. Nechaj im čas.
Kedy si bol naposledy so svojou krištáľovou guľou v servise? Zdá sa, že potrebuje generálku!
Svoje srdiečko si sleduj aj Ty. Každý 25 človek sa myokartitídou v celom svojom živote stretne či chce alebo nie! Vakcína k tomu pridáva iba mizivé promile z promile!
A tie potraty: skrátka vojaci sú po vakcíne aktívnejší, nič viac!
Pravdepodobne ich nemá všetky. Ono by to chcelo zaviesť systém zberu týchto údajov od začiatku, čo by však znamenalo zvýšenie administratívnej záťaže v celom reťazci. Napríklad ja som po očkovaní absolvoval aj AG testy a aj PCR test a nikto sa ma nepýtal či som alebo nie som zaočkovaný. Poprepájať rozličné databázy, ktoré majú, asi nejde tak ľahko z dôvodu ochrany osobných údajov v týchto databázach.
Si na smiech. Ja som napichanec a vôbec sa nebojím. Kto Vám serie do hlavy tieto bludy???Že by vlastný strach???
Povedz mi, prosím Ťa, čo je to za chorobu "rakovina". Ja takú nepoznám! Ak myslíš tých cca 120 rozličných diagnóz ktoré predstavujú cca 120 rozličných chorôb tak to povedz!!!
Klameš ale Ty za to nemôžeš. To iba Tvoj mozog!
Iba na okraj. Bratislava robí pravidelne 1,5-2 krát viac testov ako Tebou menované kraje a je jasné, že aj viac pozitívnych odhalí. Skús si zistiť percentá pozitívnych v jednotlivých krajoch a potom hodnoť.
Kričíš Hop a ešte si nepreskočil. India hlási záverečné oficiálne štatistiky úmrtí asi s dvojročným oneskorením tak si počkaj.
Obidvá ste mimo. Tí čo sa mosá testuvat idú na AG testy. Výpovednú hodnotu majú PCR testy a tam chodzá šecci bez rozdzielu.
Odporúčame