Evidentne nič nemáš z vlastnej hlavy! Iba kopíruješ výroky mesiášov!
Evidentne nič nemáš z vlastnej hlavy! Iba kopíruješ výroky mesiášov!
Toto nemá chybu. Výstižné, pravdivé zhodnotenie.
Ešte doplním bod č. 5: vyjadrenie ostatných dezolátov po jeho smrti.
Klamú, že nebol zaočkovaný, určite mal v sebe najmenej dve dávky vakcíny a zomrel na komplikácie po vakcíne a nie na kovid.
Doteraz si bol iba blbeček, teraz sa z Teba stáva debil. Zámerne prekrúcaš fakty!
Sa Ti môžem oné na Tvoj sprostý názor!
Prečo Ťa netrápia miliardy prešustrované v Mochovciach alebo na diaľniciach???
Pedro, do reštaurácií nechodím a v žiadnej krčme ešte nikto nikdy odo mňa nič nepýtal!
Ty sa už zobuď. Toto platilo v júli a auguste pre dovolenkárov, je október.
Dežo, celý problém bol inde. Do medzinárodných inštitúcií sme hlásili všetky počty nakazených z PCR aj AG testov ale v zmysle nariadení iba počty PCR testov, pretože sme nekontrolovali nakazených z AG testov PCR testami. Tým pádom nám vychádzala vysoká pozitivita z PCR testov (viac ako 5%) a automaticky sme boli zaradení medzi červené krajiny. Stačilo zaslať aj počty vykonaných AG testov tak ako to robili takmer všetci a z týždňa na týždeň sme skočili medzi zelené krajiny. Toť vsjo!
Niekedy je lepšie mlčať. Hovoríš o niečom o čom nič nevieš a nerozumieš tomu.
Skús Rusko. Zaručene kúpiš všade, vynikajúca kvalita, smrtnosť 5%!!!
Ty už zalez niekde do štvrtej cenovej skupiny a dobre sa ožer! Možno Ťa prestanú trápiť kraviny!
Neviem, či ovláda matematiku ale na percentá je úplný matematický génius! :-)
Máš pravdu. Každý čo má zmutovaný mozog kravinami z internetu ho bude potrebovať. https://www.cas.sk/clanok/2595037/robert-sa-…
Zdá sa, že tretia vlna našla totálne nepripravených iba nezaočkovancov. Daň za blbosť! Somárovi dokážeš naliať lievikom do hlavy iba hlúposti, nie vedomosti! Vďaka vakcinácii to náš zdravotný systém zvládne a o to zodpovedným ide!
Vy neočkovanci máte smolu. Vymrú Vám všetci kamaráti alebo susedia. Máte ťažký osud.
Odporúčame