Za mňa ich prepočítali osoby ktoré sú v Poľsku zodpovedné za vydávanie štatistík úmrtí a to podľa pravidiel platných od čias Márie Terézie. Takže sú presné na rozdiel od správ rozličných mesiášov ktorí ani nevedia čo hovoria a zo správy o dovoze piatich ton jabĺk v ktorých našli mŕtveho chrobáka vytvoria správu o piatich tisícoch mŕtvych ľudí. Skrátka debili čo nevedia presne povedať o čom vlastne hovoria a ešte väčší debili ktorí na základe takejto správy tiahnu do svätého boja!!!


