Pravda z Írska, kde si už deltu užili a pomaly im to klesá, je jednoznačná. Na jedného mŕtveho zaočkovaného z toho istého počtu ľudí pripadá 60-70 nezaočkovaných mŕtvych.
Pravda z Írska, kde si už deltu užili a pomaly im to klesá, je jednoznačná. Na jedného mŕtveho zaočkovaného z toho istého počtu ľudí pripadá 60-70 nezaočkovaných mŕtvych.
Keby sa nehanbil tak sa Ťa spýta čo je to matematika?
Nenápadne, podľa manuálu, sa snažíš podsúvať nesprávne čísla. 30% je pozitívne testovaných zaočkovaných z celkového počtu pozitívnych, v nemocniciach je ten pomer iba 20:80%! Za 2 Evri päťdesiat centov na hodinu by som to nerobil!
Delí absolútne nesúvisiace zlé čísla a tým pádom jej vyjde blud!
Pedro. USA hlásia viac menej všetky prípady, Rusi vzhľadom k tomu, že hlásia iba prípady potvrdené pitvou (tak ako u nás) a tých 800 denne sú pravdepodobne maximálne kapacity ich patológov ,tak skutočné údaje sú niekde úplne inde. Dozvieš sa ich ak Rosstat vydá oficiálne štatistiky úmrtí.
Pedro, veď Ty si tu už dlho!
Plne s Tebou súhlasím a tu je dôkaz!!! :-)
Izraelská televize odpálila bombu, přes 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází “bohužel” z řad plně očkovaných Izraelců, jen méně než 1 z 10 nakažených nebyl očkovaný! Moderátor musel přiznat, že rozdíl mezi neočkovanými a očkovanými není naprosto žádný, pokud jde o riziko nové nákazy!
Ty si tomu dal
alCIAdaalCIAda
9060494 dnes
11:03Reagovať | Nahlásiť
Deliť a násobiť sa učia na prvom stupni určite a o ničom inom to nie je. Tí vyspelejší už vedia aj koľko je to percent.
To meno pozná možno pol percenta skalných fanúšikov.
Môžeš mi z fleku povedať, bez toho aby si sa pozrel do štatistík, kto bol na 25 mieste v rebríčku minulý rok?
Vidím, že ani počítať príklady z prvého stupňa ZŠ nevieš a takíto sa najlepšie chytajú na udičku!
Smrtnosť je počet mŕtvych podelený počtom ukončených prípadov a u nás je to konkrétne 12 600 : 733 600 = 1,7% a nie Tvojich 0,27%, ktoré Ti nejaký mesiáš (ktorý s veľkou pravdepodobnosťou nevychodil ani tú ZŠ) natlačil do hlavy. Ak zoberiem všetky prípady úmrtí na ktorých sa podieľal kovid tak je to až 2%.
Evidentne si mesiáš "zámerne" pomýlil smrtnosť s úmrtnosťou a veselo to rozširuje!
Čítať vieš? Píšem "vyspelé civilizácie"!!!
A top 10 je najelitnejšia elita. To, že sa mu v 2013 podarilo na jeden rok dostať na 25 miesto v rebríčku nič neznamená, tých si história nepamätá.
Páni z pravdy! Kde som bol doteraz, že o tomto "elitnom" 35 ročnom tenistovi počujem prvý krát?
Vidím, že chodíš do "nóbl" podnikov. Kde to je?
Už iba podľa názvu by som do takého pajzlu nešiel.
Zopakujem Ti starú známu vec! Všetky vyspelé civilizácie zanikli pod nájazdami barbarov!!!
Evidentne nevieš čo to Ebola je a ako sa šíri.
Už som sa naplašil, že vidím dvojmo a to som ešte nepil. :-)
Odporúčame