Chlapci Vám obom musela atómovka vybuchnúť rovno pod vankúšom. Poľsko doteraz hlásených cca 75 000 obetí. Skutočnosť bola taká, že iba za minulý rok mali oproti dlhoročným priemerom o 81 000 mŕtvych viac (najviac od druhej svetovej vojny) a jeden z Vás tvrdí, že to bolo 2700 a druhý na základe toho tvrdí, že ostatní nevedia počítať. Dr. Chocholoušek asi starne keď Vám dal voľno naraz!


